סדנאות

מנהיגים חלומות

“אתם רואים דברים ושואלים ‘למה?’ אבל אני חולם על דברים שלא היו מעולם ושואל, ‘למה לא?'” – ג’ורג’ ברנרד שו.

מחקרים מראים שאנשים בני מזל יוצרים במו ידיהם את מזלם הטוב. בסדנה מנהיגים חלומות משתתפי הסדנה מתמקדים בצרכים, במשאבים, במטרות ובחלומות שלהם. מקבלים כלים כיצד ליצור את המציאות שרוצים. מקדמים את החזון באמצעות תוכנית פעולה שתוביל למימוש הצלחה. הסדנה מבוססת על כלים אימוניים (ע”פ ICF האיגוד הבנלאומי לאימון) וכוללת תרגילים פרקטיים וחוויתיים. המשתתפים יוצאים מהסדנה עם כלים מעשיים להמשך עבודה עצמית ושימוש יומיומי בעבודה ובחיים הפרטים.

הסדנה מעוררת השראה ומוטיבציה לעשייה,  תורמת למימוש ולצמיחה אישית. 

 

ניתן לשדרג את הסדנה ע”י עיצוב חלל האירוע בהתאם לקונספט נבחר, מכניס את המשתתפים לחוויה ייחודית באווירה אחרת. קיימים מבחר קונספטים. לדוגמא: סדנה בקונספט ‘עליסה בארץ הפלאות’. אורך ותוכן הסדנה מותאם לקהל היעד.

לוח חזון והשראה ליצירת מציאות

 

אם היית יכול/ה להציץ לעתיד שלך מה היית רוצה לראות שם? מה היית רוצה לחוות ומה להגשים? בסדנת לוח חזון ניצור הזדמנות להיכנס לחדר פלאות שיש בו את כל אוצרות היקום ולזמן כל מה שרוצים להכניס אל חיינו. מהו חזון? מצב חיים המתאים לנו ביותר ונכון להיום זהו בעינינו מצב ‘שיא ההצלחה’ שבו  נרצה להישאר. בחזון יופיעו הערכים, האמונות, התשוקות והחלומות שלנו. מהו לוח חזון? כלי ליצירת המחשה ויזואלית של תמונת עתיד רצוי, המקדם חזון למציאות. הלוח מהווה ביטוי אישי של החזון בכל תחום בחיים שנבחר. (קריירה ולימודים, משפחה וזוגיות, פנאי, חברה ואיכות חיים). הלוח נועד לעורר השראה למהות שרוצים להיות, לדברים ששואפים להשיג, לחוויות ולכל מה שעושה אותנו מאושרים. 

מה בסדנה? לאחר טעימה מתהליך אימוני חוויתי הכולל תרגילי התבוננות בצרכים, במשאבים במטרות ובחזון, נעבור לחלק היצירתי. נבחר תמונות, מילים ומשפטי השראה ממקורות שונים ובעזרתם ניצור לוח חזון ייחודי ואישי שיהווה השראה ליצירת מציאות במהלך השנה. משתתפי הסדנה יוצאים עם הרבה מוטיבציה לעשייה ומימוש עצמי. האותיות הקטנות: אורך הסדנה: שעתיים וחצי. *הסדנה מתאימה לקבוצות, חברים, משפחה, ימי הולדת מיוחדים. *מתנה לכל משתתף. *אין צורך בידע או ניסיון קודם.

להרשמה לסדנה השאירו פרטים

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

החברים שלנו מקבלים הטבות בלעדיות, עדכונים ואיחולים לבביים ישירות לתיבת המייל שלהם.

אנו מתחייבים שלא יעשה כל שימוש בפרטי ההרשמה שלכם מלבד אלו המצויינים למעלה

דילוג לתוכן