אירועי חברה

רוצים לחבר את העובדים שלכם לארגון? אנחנו יודעים איך לעשות את זה באמצעות מפגש חוויתי איכותי ומרענן.

 ‘אנחנו לא מפסיקים לשחק כי אנחנו מתבגרים, אנחנו מתבגרים כי אנחנו מפסיקים לשחק’ – ג’ורג’ ברנרד שואו

חיבור זה שם המשחק

בכוחם של משחקים להדגים עד כמה סביבה חיובית יכולה לקחת אותנו למקומות נפלאים. אנו מאמינים בחשיבות המשחק ככלי מרכזי התורם לתקשורת בין אישית מקרבת, חזרה לאותנטיות, הומור וצחוק. באירועים אנו משלבים פעילות חווייתית ומשחקית המעודדת עבודת צוות, חיזוק האינטליגנציה החברתית, פיתוח הדמיון, היצירתיות וכושר ההמצאה. המשחק מהווה גם דרך לפריקת מתחים, שחרור, חידוש האנרגיה ויציאה משגרת העבודה בדרך ייחודית ומהנה. המפגש מחזק תחושת שייכות, חיבור ופתיחות לצוות, העצמה ותחושת המסוגלותאירועי חברה מתאימים לאירועי גיבוש, אירועי השקה, happy hour, הרמת כוסית, אירועים בחגים.

האותיות הקטנות:

faith מתמחה בהתאמת האירוע למטרות, לצרכים, לערכים ולאופי הארגון. האירוע תומך בשפה ובאפיקי המסר השונים של הארגון. *ניתן לשדרג את האירוע ע”י עיצוב חלל האירוע ומיתוג בהתאם לקונספט הנבחר. *קיימים מבחר קונספטים: מערב פרוע, הוואי, עליסה בארץ הפלאות, hippies, פיראטים, עולם האגדות. *ניתן ליצור קונספט בהתאמה אישית. *האירוע כולל אקססוריז ואלמנטים ייעודיים. *Giveaway לכל משתתף.

עליסה בארץ הפלאות

קונספט קסום שבו המשתתפים נכנסים לארץ הפלאות של עליסה. האירוע משלב תפאורה צבעונית, אלמנטים ייעודיים, משחקי חיבור וגיבוש. אירוע שתורם להכרות אישית, חיבורים, שיתופי פעולה והרבה פאן. המשתתפים מגלים את המאורה של הארנב הממהר, נפגשים עם עליסה, הכובען המטורף, החתול המחייך ומלכת הלבבות. קסם של חוויה.

hawaii party

אירוע בקונספט מסיבת חוף ים מתאים לחגיגת קיץ. המשתתפים נהנים מאווירה שמחה וססגונית. האירוע משלב אלמנטים ייעודיים. כדורי ים, כובעי קש, פירות אקזוטיים, שרשראות הוואי ועוד הפתעות. האירוע כולל הנחיה של משחקי גיבוש, חיבור והרבה צחוק. 

Hippies

איזה כייף להיכנס לאווירת hippies עם התלבושות הססגוניות, השרשראות והעגילים, הרבה peace באוויר ופרחים.  האירוע כולל הנחיה של משחקי חברה ייעודיים, חוויה מקרבת, מחברת ומעלה את האנרגיות והמורל.

פיראטים

פעילות חוויתית בקונספט pirat party, המטרה: מציאת הקוד לפתיחת תיבת האוצר. המשתתפים נהנים ממשימות, חידונים ותחרויות התורמות לשיתופי פעולה וגיבוש צוות באווירה פיראטית. האירוע כולל עיצוב חלל האירוע ברוח הקונספט ו giveaway לכל משתתף.

המערב הפרוע

אין כמו להיכנס לאווירה של המערב הפרוע,  מוסיקת קאנטרי, כובעי קאובוי, בנדנות, הרבה חציר, תמונות WANTED של המשתתפים, משחקי תחרות ומשימות ברוח הקונספט. חוויה מהסרטים.

טקס אוסקר

שבועיים לפני האירוע המשתתפים מדברים רק על מה לובשים לאירוע טקס האוסקר:).  נכנסים לאירוע נוצץ במיוחד על השטיח האדום, ראיונות אישיים בכניסה, שדרת כוכבים וטקס חלוקת פרסי אוסקר. אירוע חברה חוויתי של משחקי הכרות, חיבור והרבה נצנצים באוויר.

שנות ה 80

אין כמו מוסיקה של שנות השמונים. אירוע שכולו אלמנטים מזכרונות ילדות, תקליטים, פוסטרים, קלטות וכל מה שעשה את התקופה הזאת למיוחדת וחמה. משחקים ברוח התקופה, הרבה נוסטלגיה, חיבורים, כייף וצחוק.

עולם האגדות

ניכנס לעולם קסום של האגדות. פיות, נסיכות ונסיכים, מטה קסמים, תחרויות, משחקי גיבוש, חיבור והרבה פאן. עיצוב חלל האירוע ברוח הקונספט.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

החברים שלנו מקבלים הטבות בלעדיות, עדכונים ואיחולים לבביים ישירות לתיבת המייל שלהם.

אנו מתחייבים שלא יעשה כל שימוש בפרטי ההרשמה שלכם מלבד אלו המצויינים למעלה

דילוג לתוכן