סדנאות פיתוח והעצמת עובדים

סדנה להנהגת חזון אישי/ארגוני

“למקום שאליו פונה תשומת הלב, לשם זורמת האנרגיה והחיים צומחים” -בריאן בייקון. מחקרים מראים שאנשים בני מזל יוצרים במו ידיהם את מזלם הטוב. בסדנה המשתתפים מקבלים השראה מאנשים בני מזל מצליחים, מזהים את מקורות העוצמה שלהם, צרכים, שאיפות, משאבים ומתמקדים בחזון של הארגון ובחזון האישי. במהלך הסדנה המשתתפים מקבלים כלים כיצד לקדם חזון למציאות באמצעות תכנית פעולה ומזהים מהו הדבר הראשון שצריך להשיג כדי לפרוץ קדימה לעבר המטרה. הסדנה מבוססת על כלים אימוניים וכוללת תרגילים פרקטיים וחוויתיים. המשתתפים יוצאים מהסדנה עם כלים מעשיים להמשך עבודה עצמית ושימוש יום יומי בעבודה ובחיים הפרטיים.

הסדנה מותאמת למטרות הארגון, צורכי הלקוח וקהל היעד. הסדנה יכולה להתאים כהדרכה לפיתוח והעצמת עובדים ומנהלים, חלק מיום גיבוש, Happy hour. ניתן לשדרג את הסדנה בבחירת קונספט ייחודי, עיצוב חלל האירוע בהתאם לקונספט הנבחר, מכניס את המשתתפים לחוויה ייחודית באווירה אחרת. לדוגמא סדנאות בקונספט ‘אליסה בארץ הפלאות’.

מיטל אזרי - faith אירועי תוכן וחוויה

סדנת לוח חזון אישי/ארגוני

חזון ארגוני מתאר מצב של שיא הצלחה עתידי אליו שואף הארגון להגיע במונחים המתארים את מצבו מבחינה שיווקית, עסקית, ארגונית, ותדמיתית ואת מיצובו ביחס לארגונים אחרים. חזון ארגוני צריך להיות מצד אחד ראלי ומצד שני בעל מעוף ולא לתת לעובדות במציאות להגביל אותו. מטרת החזון לכוון את הארגון לפעילות שתוביל למימושו המרבי. מהו לוח חזון? כלי ייחודי ליצירת המחשה ויזואלית של תמונת עתיד רצויה. כלי שעוזר לקדם חזון למציאות. הלוח מהווה ביטוי של החזון ונועד לעורר השראה, מוטיבציה ומעין מגדלור להשגת החזון.

מה בסדנה? לאחר תהליך אימוני חוויתי לצוות הניהולי בארגון הכולל תרגילי התבוננות, מיקוד בצרכים, במטרות וביעדים הן של הארגון והן של המנהל, משתתפי הסדנה בוחרים תמונות, מילים ומשפטי השראה ממקורות ויזואליים שונים ויוצרים בשיתוף פעולה לוח חזון אישי/ארגוני ייחודי שמביא לידי ביטוי כל אחד מאנשי הצוות. לקראת סיום הסדנה נערוך סיכום וניתוח הלוח בפורום הקבוצתי. העבודה על הלוח נעשית תוך כדי הנחיה, ליווי והכוונה. את תוצר לוח החזון ניתן יהיה לתלות בחדר ישיבות או במרחב הציבורי בארגון ויהווה השראה להגשמת החזון. 

הסדנאות תורמות בתחום החברתי לפיתוח תקשורת בין-אישית מקרבת, עבודת צוות, שיתופי פעולה, תחושת שייכות, השגת איזון בין הפרט לקבוצה, פיתוח הדמיון והיצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא. הסדנאות מהוות גם דרך לשחרור, חידוש אנרגיה ויציאה מהשגרה בדרך חוויתית וייחודית. משתתפי הסדנה יצאו עם הרבה מוטיביציה לעשייה ומימוש, חיבור לצוות וחיזוק הלויאליות לארגון.

האותיות הקטנות: אורך הסדנה:  כ- 3 שעות . הסדנה מתאימה לקבוצות וצוותים בחברות ובארגונים. הקונספט מותאם למטרות וצרכי הארגון, אשר תומך בערכים ובאפיקי המסר השונים של הארגון. אין צורך בידע או ניסיון קודם.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

החברים שלנו מקבלים הטבות בלעדיות, עדכונים ואיחולים לבביים ישירות לתיבת המייל שלהם.

אנו מתחייבים שלא יעשה כל שימוש בפרטי ההרשמה שלכם מלבד אלו המצויינים למעלה

דילוג לתוכן